Hakkımızda

Mozaik Ambalaj, 2018 yılında kurulmuş, "özveri ve başarı" mottosuyla ticari faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefler. 5 yıldır zirveyi koruyan başarımızı, yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübelerimize ve teknolojiye olan yatkınlığımıza borçluyuz.Kurulduğu günden bugüne yapmış olduğu uzun yolculukta, güvenilirliğinden ve kalitesinden asla taviz vermeden müşterilerine en iyi hizmeti vermiştir. Sektörde var olan tecrübemizle, köklerimizi daha da güçlendirdik.

Dünyanın her yerine ihracat yapabilecek ekip, donanım, ürün çeşitliliği ve teçhizata sahip olan firmamız, her zaman güçlü-deneyimli genel yönetimi, yetkin mühendislik ekibi, tasarım-üretim elemanları ve rekabetçi fiyat politikası ile sektöründe fark yaratmış öncü bir kuruluştur. Firmamız, güncel teknolojileri takip ederek, ürünlerimizin çevre üzerindeki etkisini en aza indirip, temel yasa ve yönetmeliklere uyarak, problemlere kalıcı çözümler üretir ve böylece amaç ve hedefleri doğrultusunda faaliyetlerini sürdürür. Geleceğe bakışımızı iyimser kılan temel noktalarımız kalite, hassasiyet, hızlı ve güvenilir teslimattır.

Mozaik Ambalaj, ilk günkü heyecanını asla kaybetmeden geleceği şekillendirmek ve sektörde vazgeçilmez olabilmek için sürekli çalışır ve gelişir. Şirket olarak kendimizi, hizmet verdiğimiz firmaların bir parçası olarak kabul ederiz. Kaliteli ürünlerimiz, geniş ürün yelpazemiz ve müşterilerimize sunduğumuz güvenilir hizmet anlayışı her zaman temel hedefimizdir. Bu ilkeler doğrultusunda gelişmeyi ve büyümeyi hedef alarak, güvenilir bir firma anlayışıyla ilerleyerek, kurumsal değerlerimiz ışığında sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.